Maska łagodząca po zabiegu kwasami - APIS

Maska łagodząca po zabiegu kwasami - APIS APIS
  • Maska łagodząca po zabiegu kwasami - APIS marki APIS

Maska łagodząca po zabiegu kwasami - APIS

48,00 zł
Netto
  Opinie

Dla każdego rodzaju cery.

Ilość zabiegów: 30-35

50835
: dużo

szczegóły

200
ml
Ilość

Ceny towarów podane w Sklepie internetowym obowiązują tylko w ofercie internetowej.

APIS - EKSFOLIACJA

Maska z tlenkiem cynku, kaolinem, ekstraktem z mimozy i arniki. Działa łagodząco po zabiegu eksfoliacyjnym. Odpręża, koi, zmniejsza zaczerwienienie i łagodnie zamyka pory skóry.

Składniki aktywne:
Tlenek cynku- to naturalny minerał będący jednocześnie pigmentem. W kosmetyce ma zastosowanie jako naturalny filtr UV, chroni skórę przed skutkami promieniowania słonecznego. Oprócz ochrony przeciwsłonecznej przyspiesza także gojenie się ran, owrzodzeń i podrażnień.

Kaolin- jest jedną z najdelikatniejszych glinek, zawiera wiele mikroelementów (głównie krzem, glin, żelazo, magnez, cynk i wapń) oraz sole mineralne. Jego pielęgnacyjne właściwości są znane i wykorzystywane od dawna. Doskonale wchłania sebum a zawarty w nim glin powoduje ściąganie porów.

Ekstrakt z mimozy- efektywnie opóźnia proces starzenia się skóry, ma silne właściwości nawilżające i wzmacniające naczynka włosowate skóry. Działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie, widocznie zmniejszając zaczerwienienia i obrzęki.

Ekstrakt z arniki- jest bogaty w olejki eteryczne, kwasy tłuszczowe i fitosterole. Wzmacnia i obkurcza naczynia włosowate. Zmniejsza obrzęki i zaczerwienienia. Łagodzi podrażnienia i stany zapalne skóry.

Opinie

Napisz swoją opinię

Maska łagodząca po zabiegu kwasami - APIS

Dla każdego rodzaju cery.

Ilość zabiegów: 30-35

Napisz swoją opinię