Lumines serum do włosów

Lumines serum do włosów LECHER
  • Lumines serum do włosów marki LECHER

Lumines serum do włosów

  Opinie

Keratyna, aminokwasy jedwabiu oraz perły – wnikają głęboko do wnętrza włosa, wygładzają go, regenerują, wzmacniają i dodają elastyczności.

: dużo

Inteligentny, 3-poziomowy system składników aktywnych kompleksowo regenerujących, nabłyszczających i chroniących strukturę włosa.

 

Poziom 1

Keratyna, aminokwasy jedwabiu oraz perły – wnikają głęboko do wnętrza włosa, wygładzają go, regenerują, wzmacniają i dodają elastyczności.

 

Poziom 2

Kawior, komórki macierzyste z opuncji, pantenol - nawilżają włosy, nadają blask, zapewniają ochronę przeciw rodnikową oraz dostarczają włosom i skórze głowy potężną dawkę witamin i minerałów.

 

Poziom 3 

Nowoczesny kompleks polimerów i składników kondycjonujących wygładza, chroni włos przed czynnikami zewnętrznymi i utratą nawilżenia, ponadto zmiękcza i ułatwia rozczesywanie.

 

Możliwość zastosowania na 3 sposoby:

I) Jako serum nałożone na końcówki lub na wybrane partie włosów w celu intensywnego wygładzenia i ochrony przed rozdwajaniem.

II) Jako maska do odnowy i wygładzenia struktury włosów.

III) Użycie z zastosowaniem Sauny Steam Therapy - terapia włosów ekstremalnie zniszczonych. Przed użyciem serum zalecane jest zastosowanie szamponu oczyszczającego z linii pH Harmony lub szamponu z linii Hair Letox.

Duet Lumines serum i szampon

Zobacz także

Opinie i recenzje Lumines serum do włosów w kategorii LECHER | NEWLOOK A&D hurtownia fryzjerska. Kosmetyki do włosów dowieziemy do Twojego salonu Dzierżoniów, Świdnica, Wrocław.

Opinie

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Kochani wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych drogich klientów mamy przyjemność poinformować że nie tylko nasze grono przedstawicieli się powiększa ;)

Również dla waszej wygody nasz firma przenosi swoją siedzibę! :)
Od kwietnia zapraszamy na ul. Ząbkowicką 16. Czeka na Was szeroki wybór artykułów fryzjerskich oraz kosmetycznych.