Fartuszek kosmetyczny Makear

Fartuszek kosmetyczny Makear MAKEAR
  • Fartuszek kosmetyczny Makear marki MAKEAR
  • Fartuszek kosmetyczny Makear marki MAKEAR
  • Fartuszek kosmetyczny Makear marki MAKEAR

Fartuszek kosmetyczny Makear

60,00 zł
Netto
  Opinie

Fartuszek kosmetyczny Makear Wysokiej jakości fartuszek, który idealnie sprawdzi się w każdym salonie. Modny i elegancki designe, który wpada w oko. Fartuszek został wykończony złotą tasiemką, która doskonale zabezpiecza brzegi przed pruciem lub innym uszkodzeniem.

: dużo
Ilość

Ceny towarów podane w Sklepie internetowym obowiązują tylko w ofercie internetowej.

Fartuszek kosmetyczny z logo Makear

Wysokiej jakości fartuszek, który idealnie sprawdzi się w każdym salonie. Modny i elegancki designe, który wpada w oko. Fartuszek został wykończony złotą tasiemką, która doskonale zabezpiecza brzegi przed pruciem lub innym uszkodzeniem. Dodatkowo ozdobiony został złotym, haftowanym logo marki.

Zakładany na szyję, z regulowanym paskiem i wygodną kieszenią z przodu, na niezbędne rzeczy. Niezwykle lekki fartuszek, został wykonany z wysokogatunkowego łatwopiorącego materiału. Rozmiar uniwersalny. Kolor czarny.  

Zobacz także

Opinie i recenzje Fartuszek kosmetyczny Makear w kategorii MAKEAR | NEWLOOK A&D hurtownia kosmetyczna. Kosmetyki do pięlęgnacji paznokci dowieziemy do Twojego salonu Dzierżoniów, Świdnica, Wrocław.

Opinie

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Kochani wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych drogich klientów mamy przyjemność poinformować że nie tylko nasze grono przedstawicieli się powiększa ;)

Również dla waszej wygody nasz firma przenosi swoją siedzibę! :)
Od kwietnia zapraszamy na ul. Ząbkowicką 16. Czeka na Was szeroki wybór artykułów fryzjerskich oraz kosmetycznych.