Czarne błoto z Morza Martwego z algami morskimi - APIS

Czarne błoto z Morza Martwego z algami morskimi - APIS APIS
  • Czarne błoto z Morza Martwego z algami morskimi - APIS marki APIS

Czarne błoto z Morza Martwego z algami morskimi - APIS

49,00 zł
Netto
  Opinie

Dla każdego rodzaju skóry.

Ilość zabiegów: 5-7

50895
: dużo

szczegóły

500 g
Waga
Ilość

Ceny towarów podane w Sklepie internetowym obowiązują tylko w ofercie internetowej.

APIS - ORIENTAL SPA

Błotny preparat o bardzo dużej koncentracji mikro i makro elementów z Morza Martwego. Wzbogacony ekstraktem z alg morskich, zielonej herbaty, nostrzyka i kofeiny. Doskonale oczyszcza skórę z toksyn, wygładza i aktywizuje naturalne funkcje skóry.

Składniki aktywne:
Czarne błoto z Morza Martwego- silnie zmineralizowany muł o dużej koncentracji mikro i makroelementów, związków organicznych- aminokwasów, wit. z grupy B. Doskonały absorbent toksyn i innych zanieczyszczeń, uaktywnia przemianę komórkową, poprawia dynamikę krążenia podskórnego, aktywizuje funkcje skóry. Ujędrnia, rewitalizuje i relaksuje.

Ekstrakt z alg morskich- poprawiają ukrwienie,łagodzą podrażnienia oraz wzmacniają barierę ochronną skóry. Intensywnie nawilżają, przywracają skórze jędrność i elastyczność.

Ekstrakt z zielonej herbaty- działa bakteriostatycznie, oczyszczająco i przeciwzapalnie.

Ekstrakt z nostrzyka- wzmacnia naczynia krwionośne, poprawia krążenie krwi, łagodzi stany zapalne. Zmniejsza obrzęki i stany zapalne tkanki podskórnej.

Kofeina- przyspiesza proces lipolizy- rozkładu trójglicerydów do wolnych kwasów tłuszczowych, popularnie zwanym procesem spalania tłuszczu. Stymuluje przemianę materii i przyczynia się do usuwania złogów tłuszczu, a także ze względu na efekt drenażu tkanek działa wyszczuplająco i detoksykująco. Poprawia mikrokrążenie krwi w tkankach skóry, zwiększa jej sprężystość, nadaje skórze elastyczność i miękkość.

Opinie

Napisz swoją opinię

Czarne błoto z Morza Martwego z algami morskimi - APIS

Dla każdego rodzaju skóry.

Ilość zabiegów: 5-7

Napisz swoją opinię