Serum do włosów Symbios Peel & Hydro 50ml
Serum do włosów Symbios Peel & Hydro 50ml
Symbios Peel & Hydro to innowacyjna linia peelingująco -pielęgnacyjno-nawilżająca przeznaczona do włosów przesuszonych i łamliwych.
Symbios Peel & Hydro to innowacyjna linia peelingująco -pielęgnacyjno-nawilżająca przeznaczona do włosów przesuszonych i łamliwych.
Działa 3-etapowo:
Krok 1
Szampon Symbios Peel & Hydro z wysoką zawartością kwasów owocowych AHA. Kompleks Owocowych kwasów AHA w sposób naturalny peelinguje skórę głowy, skutecznie oczyszcza ją z nadmiaru sebum przygotowując do zabiegu głębokiego nawilżania. Betaina dodatkowo wzmacnia włókna włosów, czyniąc je bardziej elastycznymi i odpornymi na uszkodzenia – zmniejszenie łamliwości. Dodatek ekologicznego oleju konopnego i ekstraktu z jabłek pielęgnuje włosy -zwiększa ich nawilżenie, zapewniając zdrowy i piękny wygląd.
Krok 2
Maska Symbios Peel & Hydro neutralizująco-kojąco -nawilżająca o wyższym pH neutralizuje działanie kwasów AHA zawartych w szamponie. Działa kojąco na skórę głowy dzięki połączeniu naturalnej betainy z panthenolem. Betaina dodatkowo wzmacnia włókna włosów, czyniąc je bardziej elastycznymi i odpornymi na uszkodzenia – zmniejszenie łamliwości. Dodatek ekologicznego oleju konopnego i ekstraktu z jabłek pielęgnuje włosy -zwiększa ich nawilżenie, zapewniając zdrowy i piękny wygląd.
Krok 3
Kurację kończy nałożenie na końcówki włosów i miejsca najbardziej zniszczone olejku konopnego Symbios Hydro. Olejek może być stosowany podczas zabiegów na włosy z użyciem sauny.